Key Account Manager - Bucharest

Food production - Sales and Marketing
Ref: 125 Date Posted: Monday 10 May 2021
LinkedIn ShareShare
More

Rol:

Implementarea strategiei de vanzari prin implicarea directa si activa in crearea tacticilor specifice in relatia cu clientii KA alocati. Responsabil de atingerea obiectivelor volumice si valorice stabilite pe fiecare categorie si brand, a obiectivelor calitative si de imagine precum si de dezvoltarea business-ului pe clientii KA alocati.

Responsabilitati:

  • Raspunde de distributia produselor companiei pe clientii KA alocati.
  • Propune si implementeaza programe specifice, adaptate cerintelor pietei, consumatorului sau specificului canalului KA pentru cresterea cifrei de afaceri si imbunatatirea imaginii produselor companiei.
  • Negociaza conditii contractuale/ comerciale avantajoase, conform politicii companiei.
  • Evalueaza nevoile clientilor si propune masuri de abordare a acestora.
  • Raspunde de aplicarea corecta a politicilor de termene de plata, credit si pret, si se asigura ca, clientii alocati sunt in linie cu politica companiei, raspunde de administrarea corecta si eficienta a bugetului alocat clientilor sai.
  • Monitorizeaza permanent si analizeaza performanta KA, ofera feedback (informatii si analize) managementului companiei, in vederea imbunatatirii activitatilor de dezvoltare a business-ului
  • Face analize ale rapoartelor de date piata si ofera feedback in vederea imbunatatirii activitatilor de dezvoltare a business-ului pe KA
  • Supervizeaza promotiile pe canalele KA alocate, evalueaza impactul lor si intocmeste rapoarte de feed-back catre Modern Trade Channel Manager
  • Dezvolta / propune promotii pe tip de produs cu obiective clare de volum si profitabilitate care sunt in linie cu strategia de brand
  • Organizeaza si coordoneaza direct echipa pentru atingerea obiectivelor comunicare in KA.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Carnet conducere categoria B
  • Experienta in vanzari minim 5 ani, din care cel putin 2 ani in relatia cu KA (coordonare); cunostinte digitale in E commerce
  • Bune cunostinte de limba engleza
  • Foarte buna capacitate de analiza si sinteza (abilitate de a efectua analize complexe  si de a interpreta date)
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Orientare catre client
  • Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere