Broker Rezidential - Bucharest

Sorry, this advert is now closed. Click here to view our live vacancies.
Real Estate - Sales and Marketing
Ref: 59 Date Posted: Wednesday 03 Apr 2019

Pentru Clientul nostru, una din companiile leader de pe piata de Real Estate, cautam Broker Rezidential.

Responsabilitati:

  • Intermediere tranzactii imobiliare;
  • Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
  • Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati;
  • Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
  • Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
  • Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
  • Intocmeste periodic materiale de sinteza si de prezentare;
  • Acorda asistenta clientilor si potentialilor clienti;
  • Participarea activa la sedinte interne, impreuna cu clientii si partenerii;
  • Utilizarea de baze de date de tip CRM si baza de date pentru listing proprietati;
  • Managementul portofoliului;
  • Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor puse la dispozitie;

    Competentele postului de munca:

  • Absolvent/a  studii superioare ;
  • Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, limba engleza
  • Cunostinte privind modul de executie al sarcinilor:
  • Abilitatea de a stabilii prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului;
  • Disponibil pentru deplasari

    Cunostinte legate de folosirea accesoriilor muncii (aparate, utilaje etc.):

  • Posesor permis de conducere – categoria B.
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat;
  • Operarea cu baze de date de specialitate (MAP, Argus etc.)

Pentru aceasta oportunitate, asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa: applications@cvo.ro.